Acid Drinkers zagra na WOŚPie w Pszowie

Celem tegorocznej zbiórki jest podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.

W piątek, 9 stycznia o godz. 18.00 w Miejskim Ośrdku Kultury w Pszowie odbędzie się koncert poprzedzający XXIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na scenie pojawią się Mr Blues, Hexengrund, RiseuP oraz legendarna grupa Acid Drinkers Bilety w cenie 20 zł w przedsprzedaży lub 30 zł w dniu koncertu.

- reklama -

Acid Drinkers
Polska grupa wykonująca szeroko pojętą muzykę heavymetalową. Zespół powstał 21 września 1986 roku w Poznaniu z inicjatywy basisty i wokalisty Tomasza „Titusa” Pukackiego oraz gitarzysty Roberta „Litzy” Friedricha. Debiutancki album zespołu zatytułowany „Are You a Rebel?” ukazał się 9 września 1990 roku nakładem wytwórni muzycznej Under One Flag. Grupa ma na swoim koncie 14 krążkó z czego ostatni "25 Cents For a Riff" ukazał się w październiku tego roku.

 

RiseuP
Pszowska formacja w składzie: Dawid Ratajski, Grzegorz Sulski, Michał Matuszak, Piotr Kolus, Michał Krzystała. W tym roku do zespołu dołączył Marcin Stanek. Kapela gra mocną i szybką muzykę, a teksty piosenek inspirowane są filozofią Fryderyka Nietzschego.

 

 /a/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here