Konkurs: wygraj bilety na przegląd T-Mobile Nowe Horyzonty

0

Zwycięzcy konkursu otrzymają podwójne zaproszenia na wybrane seanse.

W dniach od 2 do 8 stycznia w Rydułtowskim Centrum Kultury "Feniks" wyświetlane będą filmy w ramach przeglądu T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée.

- reklama -

Ramówka:

2 stycznia:

godz. 18.00 "Biały cień"
godz. 20.00 "Żona policjanta"

3 stycznia:

godz. 17.00 "Dystans"
godz. 18.30 "Zjazd absolwentów"
godz. 20.15 "Biały Bóg"

4 stycznia:

godz. 18.00 "Pod ochroną"
godz. 20.00 "Mały Quinquin"

5 stycznia:

godz. 18.00 "Zjazd absolwentów"
godz. 20.00 "Biały Bóg"

6 stycznia:

godz. 18.00 "Dystans"
godz. 20.00 "Żona policjanta"

7 stycznia:

godz. 18.00 "Pod ochroną"
godz. 20.00 "Biały cień"

8 stycznia:

godz. 18.00 "Zjazd absolwentów"
godz. 20.00 "Mały Quinquin"

Podczas kolejnej edycji przeglądu T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée, będzie można obejrzeć wybór siedmiu filmów ostatniej edycji wrocławskiego festiwalu. W programie znalazły się dzieła, które zdaniem jurorów, nowohoryzontowej publiczności oraz festiwalowych selekcjonerów stały się wydarzeniami, zostały nagrodzone, były szeroko komentowane lub cieszyły się wyjątkową popularnością.

 

 

KONKURS:
Aby wygrać podwójne zaproszenia przegląd T-Mobile Nowe Horyzonty w Rydułtowskim Centrum Kultury „Feniks” należy odpowiedzieć na jedno pytanie: Wymień 3 miasta do których zawita Przegląd T-Mobile Nowe Horyzonty. Odpowiedzi należy przesyłać na adres [email protected]. W tytule wiadomości należy wpisać "Przegląd T-Mobile Nowe Horyzonty", a w treści wiadomości swoje imię i nazwisko. Rozstrzygnięcie konkursu 31 grudnia. Nagrodę będzie można odebrać w kasie Rydułtowskiego Centrum Kultury na hasło Raciborskie Media.

Regulamin konkursu:
 
Wygrywa osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

/a/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here