Janusz Yanina Iwański na Końcu Świata

0

Podczas koncertu w Raciborzu wokalista zaśpiewa największe przeboje Krzysztofa Klenczona.

Artysta, którego nie trzeba rekomendować. Gitarzysta, kompozytor, producent i autor tekstów. W ostatnich latach znany szerokiej publiczności przede wszystkim ze współpracy z zespołem Maanam, a także ze wcześniejszych dokonań duetu Soyka Yanina, z którym to ma na koncie ponad 1500 koncertów zagranych nie tylko w kraju, ale także w całej Europie, Stanach Zjednoczonych i Meksyku.

- reklama -

Jest autorem i wykonawcą przeboju "Wielkie podzielenie", który pomimo upływu czasu nadal jest grany przez wiele rozgłośni radiowych, takich jak choćby Polskie Radio czy Radio Złote Przeboje.

 

 
24 stycznia o godz. 19.00 na Przystanku
Kulturalnym Koniec Świata odbędzie się koncert
Janusza Yanina Iwańskiego. Bilety w cenie 30 / 35 zł.
 

 

Piosenki Krzysztofa Klenczona  towarzyszą  Yaninie od najmłodszych lat.  Podczas koncertu będzie można usłyszeć wiele niezapomnianych przebojów, takich jak „Port”, „10 w skali Beauforta”  czy „Kwiaty we włosach”. Nie zabraknie oczywiście „Wielkiego podzielenia” oraz kilku innych autorskich piosenek.   Wszystkie te utwory łączy ze sobą fakt, iż artysta ma do nich bardzo osobisty, wręcz emocjonalny stosunek, co jest gwarancją szczerego przekazu płynącego ze sceny, a wykonywanie ich właśnie w konwencji akustycznej pozwala nadać im oryginalny charakter i wyjątkowe brzmienie.

Podczas koncertu muzykowi będą towarzyszyć:

– Dariusz Bafeltowski – gitary, głos (muzyk znany ze współpracy m.in. z Martyną Jakubowicz, Januszem Radkiem czy Justyną Steczkowską),

– Przemysław Pacan – cajon, instrumenty perkusyjne, głos ( współpraca m.in. z Urszulą Dudziak, Miką Urbaniak, Smolikiem czy Kasią Kowalską),

– Agnieszka Djatri Kural – bass ( współpraca m.in. z Markiem Jackowskim & The Goodboys, Warszal, Kingdom Waves).

 

 

 

/p/

- reklama -

Ogłoszenia PLUSYdlaBIZNESUWięcej ogłoszeń branżowych >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here