
Funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukradli tablet o wartości 700zł
Mundurowi w związku z posiadaną informacja o kradzieży tabletu o wartości 700 złotych, która miała miejsce w godzinach nocnych z 24/25 lutego br. w mieszkaniu przy ulicy Nowej ustalili i zatrzymali osobę związaną z tym przestępstwem, którym okazał się być 24-letni mieszkaniec Raciborza. Podczas czynności z 24-latkiem policjanci zatrzymali drugiego mężczyznę, związanego z wcześniejszą kradzieżą laptopa o wartości 1100 złotych z tego samego mieszkania. Kradzież ta miała miejsce w styczniu 2015 roku. Drugi sprawca kradzieży to 31-letni mieszkaniec Raciborza. Obaj panowie trafili do policyjnego aresztu. Teraz 24 i 31-latkowi grozi nawet 5 lat pobytu w więzieniu. Dzięki efektywnym działaniom śledczych skradziony tablet został już odzyskany.
KPP Racibórz
/l/





![Raciborskie Dni Urody odbyły się po raz dziesiąty [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/Raciborskie-Dni-Urody.jpg)
![Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem [ZDJĘCIA] Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/marcin-szewczyk-pszow-biblioteka-raciborz.jpg)






![I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/polonistyczny-olimp-48-218x150.jpg)

![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)






