
W ciągu kilku dni sprzedano tysiące biletów. Na koncert zespołu Linkin Park zjadą fani zespołu z całej Polski i zza granicy.

Bardzo dobra sprzedaż na Linkin Park! To może być jeden z największych koncertów 2015 roku! Za nami pierwsze dni oficjalnej sprzedaży biletów na koncert Linkin Park w Rybniku. Zainteresowanie biletami jest bardzo duże i już teraz można powiedzieć, że będzie to jedno z największych wydarzeń muzycznych 2015 roku w Polsce! Oficjalna sprzedaż biletów ruszyła w poniedziałek, 9 marca o godzinie 10:00. Od tego czasu rozeszło się kilka tysięcy biletów.
– W pierwszych dniach sprzedaży zanotowaliśmy lepszy wynik niż w przypadku koncertu Bon Jovi na PGE ARENIE – wyjaśnia Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Urzędem Miasta w Rybniku jest organizatorem koncertu Linkin Park. A warto dodać, że koncert Bon Jovi w Trójmieście obejrzało ponad 30 000 widzów! Tamto wydarzenie zostało okrzyknięte mianem jednego z najważniejszych w 2013 roku.
Bilety na show Linkin Park kupują fani z całej Polski, ale najwięcej wejściówek rozeszło się w Rybniku. Pod tym względem bity jest zresztą kolejny rekord. Wcześniej na Stadionie Miejskim gościły takie gwiazdy jak: Bryan Adams, Guns N` Roses, Rod Stewart i Thirty Seconds to Mars. Jednak żaden z koncertów nie cieszył się w pierwszych dniach sprzedaży tak dużym zainteresowaniem ze strony rybniczan.
– Jeśli utrzymamy takie tempo, to bez wątpienia będzie to największy koncert w historii Rybnika. Z całą pewnością będzie to również jedno z największych wydarzeń muzycznych 2015 roku – podkreśla Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM.
Organizatorzy nie tylko liczą, że uda się utrzymać sprzedaż na dotychczasowym poziomie. W najbliższym czasie możliwy jest także jej wzrost. – Należy pamiętać, że nie ruszyliśmy jeszcze z kampanią promocyjną tego koncertu. A w tym przypadku działania promocyjne będą prowadzone na bardzo szeroką skalę. Obejmą one największe telewizje, rozgłośnie radiowe, tytuły prasowe, portale internetowe czy nośniki wielkoformatowe. To wszystko z pewnością przyniesie wymierne efekty – dodaje Marek Kurzawa z Prestige MJM.
Bilety na koncert Linkin Park można nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, Ticketpro.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju. Amerykańska grupa przyjedzie do Rybnika 25 sierpnia.
/publ.p/




![O zimnych kąpielach w bibliotece na Ostrogu. Naukowe spojrzenie na morsowanie [ZDJĘCIA] morsowanie raciborz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/morsowanie-raciborz.jpg)
![Refleksja nad codziennością zamiast noworocznej presji w Bibliotecznym Kręgu Kobiet [ZDJĘCIA] Refleksja nad codziennością zamiast noworocznej presji w Bibliotecznym Kręgu Kobiet](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/biblioteka-kobiet.jpg)







![Mali artyści spotkali się na warsztatach ceramicznych w Markowicach [ZDJĘCIA] Mali artyści spotkali się na warsztatach ceramicznych w Markowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/warsztaty-biblioteka-markowice.jpg)
![Jak zachęcić dzieci do czytania? Bibliotekarze z Raciborza i Karwiny o promocji czytelnictwa [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/biblioteka-karwina.jpg)


![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)





