3 miesiące aresztu dla podejrzanego o spowodowanie wypadku

0

Sąd na wniosek prokuratury zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na 3 miesiące wobec 19-latka, który 6 kwietnia jako kierowca brał udział w wypadku podczas którego zginęły 3 osoby.

W związku z tragicznym wypadkiem drogowym, do którego doszło 6 kwietnia 2015 roku około godziny 5.00 w Tworkowie na ulicy Bolesławskiej, gdzie kierujący samochodem m-ki Toyota na zakręcie drogi zjechał z niej i uderzył w drzewo w skutek czego 3 pasażerowie tego pojazdu doznali obrażeń ciała, które doprowadziły do ich śmierci, a kolejny pasażer doznał złamania nogi.  W dniu dzisiejszym Sąd Rejonowy w Raciborzu na podstawie zebranych materiałów na wniosek Prokuratora Rejonowego w Raciborzu wobec  19-letniego mieszkańca powiatu raciborskiego zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

- reklama -

 

KPP Racibórz

publ. /ps/

 

 ——————————————————–

 

zobacz także:

 

 

Anita, Łukasz i Rafał jechali z pijanym kierowcą. Zginęli. Tragiczny wypadek, który miał miejsce na trasie z Tworkowa do Bolesławia wstrząsnął mieszkańcami regionu.
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here