Pijany kierowca doprowadził do kolizji. Miał 2 promile!

0

Podczas ostatniego weekendu policjanci zatrzymali 3 nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich doprowadził do kolizji.

W miniony weekend, 11 – 12 kwietnia raciborscy policjanci zatrzymali 3 nietrzeźwych kierowców. "Rekordzistą" był 22-letni mieszkaniec powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Kierował samochodem marki hyundai mając ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. W Łubowicach spowodował kolizję. – Apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie rozsądku i o to, aby pamiętać, że po wypiciu alkoholu nie można prowadzić żadnego pojazdu. Kierowanie wszelkimi pojazdami na "podwójnym gazie" jest zabronione nie tylko przepisami prawa, ale także zagraża życiu i zdrowiu kierującego oraz innych użytkowników dróg – przypomina oficer prasowy KPP Racibórz, Mirosław Szymański.

- reklama -

/p/ 

 

 

——————————————————————————

Czytaj również:

 

Tragiczny powrót z dyskoteki

Anita, Łukasz i Rafał jechali z pijanym kierowcą. Zginęli. Tragiczny wypadek, który miał miejsce na trasie z Tworkowa do Bolesławia wstrząsnął mieszkańcami regionu.

3 miesiące aresztu dla podejrzanego o spowodowanie wypadku

Sąd na wniosek prokuratury zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na 3 miesiące wobec 19-latka, który 6 kwietnia jako kierowca brał udział w wypadku podczas którego zginęły 3 osoby

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here