Konkurs: wygraj książkę „Upadek” autorstwa Karin Slauhter

0

Zapraszamy do udziału w konkursie portalu raciborz.com.pl i księgarni Dom Książki. Nagrodą książka "Upadek". ROZSTRZYGNIĘTY

Do wygrania książka "Upadek" Karin Slauhter:

- reklama -

 

 

Współczesna Atlanta, stolica amerykańskiego Południa. Faith Mitchell agentka federalna pracująca w Biurze Śledczym Georgii, wraca spóźniona do domu, gdzie rano pod opieką matki zostawiła maleńką córeczkę, i trafia w sam środek rozgrywającej się tam właśnie tragedii. Widzi dziecko zamknięte w komórce na narzędzia, a za zakrwawionymi drzwiami domu natyka się na zmasakrowane zwłoki, bestialsko torturowanego mężczyznę oraz bandytę mierzącego do niej z pistoletu. Zaatakowana zabija obu mężczyzn. Przybyła wkrótce policja znajduje kolejne zwłoki w bagażniku stojącego przed domem samochodu i stwierdza, że matka Faith została uprowadzona. Faith zwraca się o pomoc do Willa Trenta z Biura Śledczego Georgii o pomoc w odnalezieniu porwanej. Razem odkrywają kręte tropy mrocznych wydarzeń sprzed dwudziestu lat, które nie oszczędziły w mieście nikogo. Rozwiązanie zagadki nie pozostawi im żadnego wyboru. 

 

KONKURS:

 

Aby wygrać książkę, którą ufundował dla Was Dom Książki z Raciborza należy odpowiedzieć na pytanie:

 

Skąd pochodzi zaliczany do największych w Polsce pomników przyrody nieożywionej granitowy głaz znajdujący się na Placu Wolności w Raciborzu?

Odpowiedzi konkursowe można przesyłać na adres: [email protected]. W temacie maila wpiszcie "Upadek". W treści maila prosimy o podanie imienia i nazwiska. Nazwiska zwycięzców podamy 30 kwietnia. Nagrodę będzie można odebrać w księgarni Dom Książki w Raciborzu (Rynek).

 

Zwycięzca:

Kornelia Machowska

 

 

 

 

Regulamin konkursu:
 
Wygrywa osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych

 

/p/

 

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here