Świetne wyniki MKZ Unia Racibórz i LKS Dąb Brzeźnica

0

W finałach Mistrzostw Polski Seniorów w Zgierzu wystąpi siedmioro przedstawicieli klubów z powiatu raciborskiego. Zobacz fotorelację.

Od 24 do 26 kwietnia w Zgierzu odbywają się Mistrzostwa Polski Seniorów w zapasach. Zawodniczki i zawodnicy MKZ Unia Racibórz oraz LKS Dąb Brzeźnica jak dotąd spisują się rewelacyjnie. W niedzielnych finałach zobaczymy aż siedmioro przedstawicieli klubów z powiatu raciborskiego.

- reklama -

 

Zobacz fotorelację .

 

O złote medale z MKZ Unia Racibórz powalczą  Mateusz Wolny (75 kg), który w decydującym pojedynku o prawo startu w finale pokonał  kolegę z kadry, zdobywając decydujące punkty po efektownym rzucie. Ponadto szansę  na zdobycie pierwszego miejsca będzie miał Arkadiusz Gucik (59 kg), a także Paula Kozłow (53 kg) i Agnieszka Król (60 kg), której przeciwniczką w finale będzie Nikola Chluba z Dębu Brzeźnica. O tytuł mistrza kraju z klubu w Brzeźnicy rywalizować będą jeszcze Patryk Ołenczyn (57 kg) i Sebastian Jezierzański(86 kg). Bezpośrednią relację z niedzielnych finałów od 10.55 do 13.15 przeprowadzi TVP Sport.

 

MKZ Unia

publ. /k/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here