III Festiwal Organizacji Pozarządowych na zamku za nami

0

Pozytywna Energia Ekonomii Społecznej – pod takim hasłem w niedzielę 10 maja na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbył się III Festiwal Organizacji Pozarządowych w Raciborzu.

W programie Festiwalu znalazły się m.in. promocje działalności organizacji pozarządowych z terenu powiatu raciborskiego, występy artystyczne oraz pokazy udzielania pierwszej pomocy w tym prezentacja sprzętu ratowniczego. Nie zabrakło atrakcji dla dzieci – malowanie twarzy, animacja czy zabawy z pieskami. Wydarzeniu towarzyszyły koncerty zespołów – Redlin oraz Funk4Fun. Dla pierwszych 300 osób przygotowano gorący, darmowy posiłek – grochówkę. Podczas imprezy przez zamkowy dziedziniec przewinęło się około 5 000 osób. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

- reklama -

 

Zobacz fotorelację z III Festiwalu organizacji Pozarządowych w Raciborzu. Impreza przyciągnęła na Zamek Piastowski sporo osób. 

 

Festiwal zorganizował Inkubator Ekonomii Społecznej w Starostwie Powiatowym w Raciborzu w ramach projektu „Inkubator Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Zamek

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here