Konkurs: wygraj bilet do klubu Magic i baw się z gwiazdami!

0

Do wygrania wejściówki na imprezę "Celebrity night", w której udział wezmą Natalia Siwiec, Ola Ciupa i Rafał Maślak. ROZSTRZYGNIĘTY

30 maja o godz. 21.00 w klubie Magic w Krzyżanowicach rozpocznie się "Celbrity Night". Tego dnia razem z gośćmi będą bawić się Natalia Siwiec (modelka), Ola Ciupa (modelka, znana z występów w teledyskach Donatana) oraz Rafał Ciupa (model, Mister Polski 2014). – Będziemy imprezować do rana – zapowiadają organizatorzy. Bilety w cenie 15 zł.

- reklama -

 

 

 

 

KONKURS:

 

Do rozdania mamy 3 pojedyncze wejściówki na imprezę "Celebrity night". Aby wygrać jedną z nich należy odpowiedzieć na pytanie: W jakiej miejscowości znajduje się Magiczna Plaża, na której imprezy organizuje klub Magic? 

 

Odpowiedzi można przesyłać  na adres [email protected] W tytule wiadomości proszę wpisać "Celebrity night", a w treści podać swoje imię i nazwisko. Rozstrzygnięcie konkursu 28 maja. Wejściówki będzie można odebrać w siedzibie redakcji portalu raciborz.com.pl.

 

Zwycięzcy:

Sandra Grund, Dominika Płaszewska, Kamil Ostrowski

 

 

Regulamin konkursu:
 
Wygrywa osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych

 

/p/

 

 

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here