Studentki PWSZ na „Days of Architecture” w Sarajewie

0

Wyróżnienie jest tym większe, że zaproszenie do udziału w konferencji Architektura PWSZ w Raciborzu otrzymała jako jedyna uczelnia reprezentująca Polskę.

 

- reklama -

 

 

W dniach 28 – 31 maja na zaproszenie University of Sarajevo studentki Architektury PWSZ w składzie: Martyna Dziurska, Lidia Flak, Agata Kandora, Hanna Kuczera, Karolina Krupa, Justyna Lebiedzik, Joanna Trojan wraz z prof. Ewą Stachurą oraz dr inż. arch. Joanną Sokołowską-Moskwiak wzięły udział w międzynarodowej konferencji „Days of Architecture” w Sarajewie.

„Days of Architecture” w Sarajewie to coroczne, kilkudniowe wydarzenia, obejmujące wykłady międzynarodowych i lokalnych architektów, wystawy, a także pokazy filmowe. To największe wydarzenie architektoniczne w Bośni i Hercegowinie. Odbywają się one nieprzerwanie od ośmiu lat. W tym roku hasłem przewodnim była „Nowoczesna architektura regionu”. W wydarzeniu wzięło udział 70 prelegentów z 15 krajów w tym przedstawicielki PWSZ w Raciborzu. Wyróżnienie jest tym większe, że zaproszenie do udziału w konferencji Architektura PWSZ w Raciborzu otrzymała jako jedyna uczelnia reprezentująca Polskę.

 

PWSZ Racibórz

publ. /ps/

 

 

——————————————————————————–

 

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu kształci na kierunkach:

 

– Automatyka i robotyka
– Architektura
– Administracja
– Bezpieczeństwo państwa
– Edukacja artystyczna
– Filologia
– Pedagogika
– Socjologia
– Wychowanie fizyczne

 

 

 

 
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu
47- 400 Racibórz
ul. Słowackiego 55
 

 

 

 

 

 

 

—————————————————————————————————————

Reklama 

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here