
W ramach zadania ma zostać wykonane m.in. docieplenie dachu, remont sanitariatów, wykonanie drenażu wokół budynku i instalację oświetlenia awaryjnego.
Urząd Miasta Racibórz rozpisał właśnie przetarg na termomodernizację obiektu wraz z adaptacją na cele dydaktyczne w budynku Szkoły Podstawowej nr 3 przy ulicy Myśliwca 16. Zakres wykonywanych prac, które obejmie zadanie to m.in. docieplenie dachu i stropodachu w technologii nakładanej pianki, wymianę rynien, wymianę instalacji odgromowej, docieplenie ścian budynku styropianem, wymianę parapetów, wykonanie drenażu wokół obiektu i opaski wokół budynku, wykonanie izolacji przeciwwilgociowej piwnicy, wymianę posadzek w części piwnicy, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, remont pomieszczeń w-c na parterze, dostosowanie pomieszczeń do obecnej instrukcji przeciwpożarowej, wykonanie instalacji oświetlenia awaryjnego i wymianę instalacji centralnego ogrzewania i remont kotłowni. Firma, która wygra przetarg będzie musiała uporać się z tym zadaniem do 21 sierpnia 2016r. Wadium, które musi założyć przedsiębiorca zainteresowany startem w przetargu, wynosi 50000 zł. Termin składania ofert na realizację tego zadania upływa 29 lipca tego roku.
/l/ za UM Racibórz





![Twórczy Art Camp i balonowe show. Ferie na Zamku Piastowskim pełne atrakcji [ZDJĘCIA] Twórczy Art Camp i balonowe show. Ferie na Zamku Piastowskim pełne atrakcji](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zamek.jpg)
![Dzieci stworzyły zimowe obrazy podczas zajęć w bibliotece [ZDJĘCIA] Dzieci stworzyły zimowe obrazy podczas zajęć w bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zimowe-biblioteka-28.jpg)
![Komiksowe ferie rozpoczęte w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Komiksowe ferie rozpoczęte w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zimowe-biblioteka.jpg)




![Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury [ZDJĘCIA] Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-rck-taniec.jpg)
![Komiksowe ferie w raciborskiej bibliotece. Pierwszy tydzień pełen przygód [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/biblioteka-ferie-zimowe.jpg)
![Mali Odkrywcy Sztuki pożegnali karnawał kolorowym balem [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/mali-odkrywcy.jpg)




![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)





