Utrudnienia w ruchu na trasie przemarszu

0

W niedzielę 23 sierpnia odbędzie się przemarsz z okazji 332.rocznicy pobytu Króla Jana III Sobieskiego na ziemi raciborskiej. Wiąże się to z utrudnieniami w ruchu.

W związku z organizowanym przez Agencję Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu przejazdem/przemarszem konno-rowerowym z okazji 332. rocznicy pobytu Króla Jana III Sobieskiego na ziemi raciborskiej w dniu 23 sierpnia 2015 r. z Zamku Piastowskiego w Raciborzu do Opactwa Cysterskiego w Rudach  niniejszym uprzejmie informuję, że na drogach publicznych : Zamkowa, Morawska w Raciborzu,  DW 919 ( od wyjścia z Morawskiej na ul. Armii Krajowej aż do wejścia na teren Rezerwatu Łężczak w Markowicach), DW 922 w Nędzy i DW 919 w Rudach  (od wyjścia z lasów rudzkich w Kolonii Rejnerowskiej do Opactwa Cysterskiego w Rudach) mogą wystąpić przejściowe utrudnienia w ruchu drogowym. Przemarsz/przejazd odbywać się będzie w godzinach 8.30 ( wymarsz z dziedzińca) do 12.00/13.00 (przybycie do opactwa w Rudach) w niedzielę 23 sierpnia 2015 r.

- reklama -

O utrudnieniach w ruchu, które wystąpią w czasie przemarszu, organizator winien informować z odpowiednim wyprzedzeniem dostępnymi środkami.

Za utrudnienia w ruchu organizatorzy przepraszają.

 

publ. /ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here