Pucharowe derby Raciborza dla Unii

W ćwierćfinale Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Racibórz spotkały się ze sobą drużyny KS Rafako Racibórz oraz KS Unia Racibórz.

2 września na boisku KS Rafako Racibórz odbył się ćwierćfinałowy mecz Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Racibórz. Z gospodarzami zmierzyła się drużyna KS Unii Racibórz. Debry Raciborza zakończyły się wynikiem 2:1 dla Unii. Unia prowadzenie zdobyła już w 19 minucie, kiedy to Mateusz Sitnik strzelił pierwszą bramkę. Druga bramka padła w 68 minucie, a dopiero w 73 minucie swoją pierwszą bramkę zdobyło Rafako.

KS Rafako Racibórz – KS Unia Racibórz 1:2
Sitnik 19', Adamczyk 68', Wardęga 73'

Skład KS Unia Racibórz: Adamiec – Ploch, Prusicki (Pundyk 77'), Woniakowski, Barcal – Remień (Rachwalski 62'), Grzesik (Grzesik 72'), Adamczyk, Kapinos, Chałupiński (Pytlik 72'), Sitnik