Mnóstwo bezpłatnych zajęć w „Strefie”. Przyjdź, zapisz się!

0

Hip-hop, zajęcia modelarskie, dziennikarskie, plastyczne, wokalne, rowery, paintball, siłownia. To wszystko w Klubie dla Młodzieży "Strefa".

Klub dla Młodzieży "Strefa" prowadzony jest przez Stowarzyszenie "Pomocna Dłoń", które skupia się na wsparciu dzieci, młodzieży i ich rodzin. Chodzi o to, by ciekawie zająć dzieciom i młodzieży wolny czas. – Zagrożeń współczesnego świata jest wiele, można wymienić choćby dopalacze. Dlatego skupiamy dużą uwagę właśnie na profilaktykę. Jeśli nastolatek czas po szkolebędzie miał dobrze zorganizowany, to większa szansa, że papierosy, alkohol i dopalacze go nie skuszą – zwraca uwagę Tomasz Cofała, kierownik klubu.

- reklama -

 

 

Na miejscu odbywają się zajęcia, m.in. we wtorek – taniec hip-hop dla chłopców, środę – zajęcia modelarskie, zajęcia na siłowni, dziennikarskie i hip-hop dla dziewcząt, w czwartek – zajęcia techniczno-plastyczne, piątek – zajęcia wokalne Chór Bel Canto. Młodzież może korzystać z billarda, piłkarzyków, rowerów, kawiarenki komputerowej, siłowni. Klub organizuje wyjścia np. na basen, rowery czy paintball.

"Strefa" to też miejsce różnych wydarzeń tematycznych. Już 29 września odbędzie się Dzień Piękności z poradami kosmetyczki i fryzjerki. Co roku klub organizuje Andrzejki, czy Halloween. Wszystkie zajęcia są bezpłatne i dofinansowane przez Urząd Miasta Racibórz.

Szczegóły dostępne w Klubie "Strefa" przy ul. Żółkiewskiego 22 w Raciborzu osobiście, telefonicznie: (32) 419 92 91, 502 – 089 – 680, bądź mailowo: [email protected]

/Klub Strefa, publ.p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here