Gminne zawody w biegach przełajowych w Tworkowie

0

Uczniowie z Tworkowa, Chałupek i Krzyżanowic triumfowali podczas tegorocznych, gminnych zawodów w biegach przełajowych.

Ponad setka uczniów szkół podstawowych i gimnazjów gminy Krzyżanowice wystartowała w sztafetowych biegach przełajowych w czwartek 1 października. Organizowane co roku zawody odbyły się w Tworkowie. Linia startu i mety znajdowała się w parku przy źródełku, a trasa biegła wokół stawu Trzeciok.

- reklama -

 

 
 

 

 

Wyniki

Chłopcy – gimnazjum (1000 m)
1. Tworków
2. Bieńkowice
3. Krzyżanowice
4. Chałupki

Chłopcy – szkoła podstawowa (1000 m)
1. Chałupki
2. Tworków
3. Krzyżanowice
4. Bieńkowice
5. Zabełków

Dziewczęta – gimnazjum (800 m)
1. Krzyżanowice
2. Chałupki
3. Bieńkowice
4. Tworków

Dziewczęta – szkoła podstawowa (800 m)
1. Krzyżanowice
2. Zabełków
3. Bieńkowice
4. Tworków
5. Chałupki

Składy drużyn

ZSO Bieńkowice
Chłopcy – gimnazjum: Andreas Franica, Karol Wallach, Sylwek Cwik, Sebastian Kilian, Krzysztof Piskała, Paweł Gaida.
Dziewczęta – gimnazjum: Julia Daszkiewicz, Kinga Zisch, Wiktoria Kubiczek, Natalia Fojcik, Zuzanna Zeman, Karolina Pawlik.
Chłopcy – szkoła podstawowa: Patryk Hoszycki, Mateusz Wojtaszek, Michał Modlich, Alan Tomaszowski, Dominik Mrowiec, Szymon Laube.
Dziewczęta szkoła podstawowa: Julia Tomaszek, Zuzanna Ćmok, Karolina Bedrunka, Paulina Cwik, Natalia Mrowiec, Natalia Markgraf.

ZSO Chłupki
Chłopcy – gimnazjum: Tobiasz Brzezny, Bartek Cholewa, Tobiasz Utrata, Jakub Czorny, Patryk Popela, Łukasz Nadstawa.
Dziewczęta – gimnazjum: Marta Sedlaczek, Paulina Otawa, Marta Tomczyk, Paulina Mira-Chrobok, Patrycja Solich, Martyna Karnówka.
Chłopcy – szkoła podstawowa: Kacper Rybarz, Michał Matera, Wiktor Kłos, Szymon Sobierajewicz, Łukasz Zwolak, Kacper Kaczor.
Dziewczęta szkoła podstawowa: Wioletta Kasza, Laura Matuszek, Julia Drzazgowska, Kinga Otawa, Laura Malcharek, Wiktoria Fidler.

ZSO Krzyżanowice
Chłopcy – gimnazjum: Adrian Bozigórski, Patryk Bachorski, Jakub Rubacki, Arek Organiściak, Dominik Wojtek, Oliwer Kołek.
Dziewczęta – gimnazjum: Wiktoria Kolorz, Donata Blokesz, Izabela Błajda, Monika Zrostek, Emilia Krupa, Dominika Pientka.
Chłopcy – szkoła podstawowa: Aron Staś, Jakub Bugla, Robert Krupa, Olivier Pientka, Dawid Prusik, Michał Fulneczek.
Dziewczęta szkoła podstawowa: Amelia Kolorz, Weronika Krupa, Julia Taborska, Sandra Kuśka, Patrycja Krupa, Klara Krupa.

ZSO Tworków
Chłopcy – gimnazjum: Daniel Miensopust, Jan Wierczek, Rafał Bulenda, Damian Krzyżok, Seweryn Michna, Dawid Buba, Jakub Klimaszka.
Dziewczęta – gimnazjum: Julia Krzykała, Sandra Kuczaty, Wiktoria Hain, Cassandra Hołomek, Paulina Bańczyk, Kinga Dwulecki, Anita Mańczyk.
Chłopcy – szkoła podstawowa: Paweł Grud, Jakub Jeremiasz, Grzegorz Wojtek, Wojciech Widera, Kacper Mrozek, Łukasz Buba.
Dziewczęta szkoła podstawowa: Justyna Bulenda, Vanessa Mlak, Marta Burszyk, Izabela Mańczyk, Wiktoria Chudecka, Laura Pawlik.

Szkoła Podstawowa Zabełków
Chłopcy: Łukasz Paskuda, Filip Jabłoński, Mateusz Madeja, Dawid Pawela, Marcin Warzeszka, Kacper Madeja.
Dziewczęta: Natalia Klon, Natalia Kupka, Wiktoria Gładki, Patrycja Płaczek, Julia Koprek, Dominika Skrzyszowska.

Opiekunowie:
ZSO Bieńkowie: Norbert Utrata
ZSO Krzyżanowice: Krzysztof Popławski
ZSO Chałupki: Joanna Reguła
ZSO Tworków: Damian Chudecki, Piotr Jeziorski
SP Zabełków: Katarzyna Niewęgłowska

Na zawodach rejonowych, które odbędą się 27 października również w tworkowskim parku, gminę Krzyżanowice reprezentować będą gimnazja z Tworkowa i Krzyżanowic oraz szkoły podstawowe z Chałupek i Krzyżanowic.

/publ.p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here