Wpadnij do GCK w Nędzy, zrób lampion z dyni

0

Do fajnego pomysłu na spędzenie wolnego czasu dzieci, młodzieży i rodziców zaprasza Gminne Centrum Kultury w Nędzy. Warsztaty robienia lampionów z dyni są dla każdego, kto ma ochotę na dobrą zabawę! Zajęcia są bezpłatne.

 

- reklama -

 

 

Warsztaty dyniowe w GCK w Nędzy we wtorek 27 października o godz. 15:00.

– Nadchodzi Halloween, więc trzeba się do imprezy odpowiednio przygotować – zachęca GCK do wspólnej zabawy. Nic się nie może zmarnować, dlatego organizatorzy będą zachęcać uczestników do przygotowania z dyniowego miąższu czegoś pysznego!

– To zajęcia plastyczne, na których dzieci będą mogły się wykazać inwencją twórczą. Nikt nie będzie nikogo oceniał, chodzi o miłe i przyjemne spędzenie czasu – mówi dyrektor GCK Michaela Wolnik-Widera.

Na warsztaty należy się zapisać: 506 141 501 albo 32 410 47 70. Wszystkie materiały zapewnia GCK.

Październik to miesiąc nowości w Gminnym Centrum Kultury w Nędzy. Uruchomione zostały nowe zajęcia stałe. Można się zapisywać do końca miesiąca.

Ciekawą propozycją dla wszystkich chcących zadbać o kondycję mogą być zajęcia ze stepu i tbc, zumby czy jogi dla dorosłych. Dla młodszych są zajęcia muzyczne, taneczne, plastyczne, rysunek, a nawet zumba kids.

Na prośbę uczestników GCK zmodyfikowało plan zajęć. Wszystkie szczegóły dostępne na stronie: http://kulturanedza.blogspot.com/

 

publ. /ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here