Konkurs: wygraj bilet na występ Kabaretu Młodych Panów

0

Program "10/10, czyli urodziny!" w wykonaniu Kabaretu Młodych Panów będzie można obejrzeć 14 i 15 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie. ROZSTRZYGNIĘTY

Kabaret Młodych Panów zaprasza na humorystyczną rewolucję! Ponad 10-letnie doświadczenie na polskiej i światowej scenie wciąż Młodzi Panowie chcą uczcić wyjątkowym, jubileuszowym projektem. To będzie TOP of the TOP polskiego Kabaretu!

- reklama -

Artyści wystąpią w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie 14 grudnia (godz. 17.30 i 20.30) oraz 15 grudnia (godz. 17.30). Bilety można nabyć w cenie 50 złotych w kasie MOK Pszów lub w serwisie biletynakabarety.pl. Kabaret w Pszowie wystąpi z programem "10/10, czyli urodziny!".

 

 

 

Program "10/10, czyli urodziny!" to porcja wykwintnych skeczy, przygotowanych na bazie najświeższych spostrzeżeń, ze szczyptą ironii. Z pewnością wszystkie dania zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. W kabaretowej kuchni wykorzystane zostaną tylko naturalne produkty, bez konserwantów. W menu nie przewidziano odgrzewanych kotletów!

Pikanterii potrawom doda świeżo mielony żart, a nie taki z dowcipnej torebki… Widzowie, ze śmiechu będą ugotowani. Idealnie – al dente!

Uwaga!
Program przyjmowany w dużych ilościach nie szkodzi zdrowiu. Udział w występach nie musi być konsultowany z lekarzem czy farmaceutą. Zapraszamy!

Więcej informacji na www.kmp.art .pl oraz facebook.com/KabaretMlodychPanow

 

KONKURS

 

Do wygrania:
– podwójna wejściówka na występ dnia 14.12.2015 r. o 17:30 – zwycięzca:  Błażej Lubszczyk

– podwójna wejściówka na występ dnia 15.12.2015 r. o 17:30 – zwycięzca: Dawid Kupka

Aby wygrać jedną z wejściówek, należy wymienić tytuł chociaż jednego programu Kabaretu Młodych Panów (oprócz "10/10, czyli urodziny!"). Odpowiedzi można przesyłać na adres [email protected] W temacie maila wpiszcie "Kabaret". W treści maila prosimy o podanie imienia i nazwiska. Nazwiska zwycięzców podamy 9 grudnia.

Bilety będzie można odebrać za okazaniem dowodu tożsamości w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury w Pszowie. 

 

 

Regulamin konkursu:
 
Wygrywa osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nieodebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) – w celach marketingowych.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here