Konkurs na najlepsze zdjęcia typu „selfie”

Zabytkowa Stacja Kolei Wąskotorowej w Rudach i kopalnia Ignacy w Rybniku organizują konkurs na najlepsze zdjęcia typu "selfie".Konkurs skierowany jest zarówno do młodzieży, jak i dorosłych. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zrobienie dwóch oryginalnych zdjęć z terenu kopalni Ignacy i stacji wąskotorowej w Rudach.

Należy je opublikować na Facebooku i zachęcać znajomych do "lajkowania". Laureatami konkursu zostaną trzy osoby, które zgromadzą największą sumę polubień obu zdjęć.

- reklama -

Uczestnik konkursu za pomocą aplikacji Photo Contest publikuje na Facebooku dwie fotografie typu "selfie", pamiętając o tym, że nie mogą zawierać treści wulgarnych lub obraźliwych. Zdjęcia trzeba oznaczyć miejscem, w którym zostały wykonane. Zarówno zabytkowa kopalnia Ignacy, jak i Stacja Kolei Wąskotorowej mogą przyznać nagrodę specjalną dla jednego uczestnika.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 8 grudnia. Wręczenie nagród będzie podczas otwarcia wystawy w zabytkowej kopalni Ignacy w Rybniku (ul. Mościckiego 3) – 15 grudnia. Komisja konkursu wybierze 30 najlepszych prac i pokaże je na wystawie w obiektach Szlaku Zabytków Techniki w Rybniku.

Organizator konkursu zachęca do polubienia fanpage'a kopalni i stacji oraz udostępniania strony znajomym i zbierania "lajków" do swoich zdjęć.

 

/ma/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here