Mikołajki w raciborskim aquaparku H2Ostróg

0

Wyścigi w czarnej zjeżdżalni, ślizgaczach, torze przeszkód, animacje dla najmłodszych oraz quiz wiedzy o H2Ostróg – to tylko niektóre z atrakcji, jakie raciborski aquapark przygotował na 6 grudnia.

 

- reklama -

Wzorem ubiegłego roku, św. Mikołaj zawita również do raciborskiego aquaparku H2Ostróg. Oprócz worka pełnego słodkości będzie miał też inne upominki, jednak aby je otrzymać, trzeba będzie wziąć udział w konkursach, jakie tego dnia odbywać się będą na terenie basenu.

W niedzielę, 6 grudnia w godz. 12.00 – 16.00 przygotowano konkursy z nagrodami, m.in. na ślizgaczach, dmuchanym torze przeszkód czy zjeżdżalni. Dla młodszych dzieci odbywać się będą nauki pływania oraz animacje wodne pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Następnie zaplanowano quiz wiedzy o H2Ostróg.

Dodatkowe atrakcje, z pewnością umilą pobyt w H2Ostróg, a przede wszystkim pozwolą aktywnie wypocząć i się zrelaksować. Aby wziąć udział w przygotowanych przez aquapark atrakcjach wystarczy wykupić wejściówkę na basen. Uczestnictwo w samych zajęciach jest już bezpłatne! Jedynym warunkiem skorzystania z dodatkowych propozycji są chęci do aktywnego wypoczynku oraz uśmiech na twarzy.

/Justyna Korzeniak, publ.p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here