Gmina Nędza wystawia na sprzedaż działkę w centrum

0

Działka o powierzchni ponad 10 arów, którą gmina wystawiła na sprzedaż, jest przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne oraz usługi centrotwórcze.

 – Nowa inwestycja to szansa na nowe miejsca pracy – mówi wójt Anna Iskała.

- reklama -

W bezpośrednim otoczeniu tej niezabudowanej nieruchomości znajdują się: kwiaciarnia, ogólnodostępny parking oraz kompleks usługowy. Cena wywoławcza to 100 000,00 zł netto. Przetarg odbędzie się 29 stycznia.

 

Teren, na którym znajduje się działka przeznaczona obecnie do sprzedaży, został wcześniej podzielony przez gminę na trzy części. Na jednej działce gmina wybudowała ogólnodostępny parking, druga została w ubiegłym roku sprzedana za ponad 60 tys. zł przedsiębiorcy z Kuźni Raciborskiej, trzecia pójdzie teraz do sprzedaży.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku gmina Nędza sprzedała również dwie inne duże działki inwestycyjne – kupiły je firmy z Raciborza i Nędzy.

Gminie zależy na stwarzaniu dobrych warunków dla potencjalnych inwestorów. – Mamy świadomość, że od zainteresowania inwestorów w dużej części zależy przyszłość miejscowości. Im lepiej będzie się układała nasza współpraca, tym więcej korzyści dla gminy – mówi Wójt Gminy Nędza Anna Iskała.

 

Źródło: UG Nędza

 

publ. /ma/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here