Spotkanie z prezesem Mieszko S.A. w bibliotece

0

Na zakończenie obfitego w wydarzenia kulturalne roku raciborska biblioteka zaprosiła swoich czytelników na wyjątkowe spotkanie podróżnicze z Igorem Jelińskim – francuskim biznesmenem polskiego pochodzenia.

Czy można podróżować po świecie z trójką małych dzieci? Zamienić wygody na dwa namioty na dachu samochodu? Rzucić pracę i szkołę? W trakcie prezentacji, publiczność usłyszała nie tylko odpowiedzi na powyższe pytania, ale przede wszystkim obszerną relację z wyprawy, jaką Igor Jeliński odbył wraz z żoną i trójką dzieci po 15 latach pracy w międzynarodowych korporacjach. Podczas 2-letniej wyprawy rodzina przejechała swoim land roverem ponad 80 tys. km i odwiedziła 27 krajów. Jeliński przekonywał, że podróżowanie z dziećmi to przede wszystkim wspaniałe i wzbogacające doświadczenie, jednoczące rodzinę i najlepsza szkoła życia.

- reklama -

 

 

 

 

 

Porywające historie, niezwykłe miejsca, życzliwi ludzie, ale także codzienność i obowiązki pięcioosobowej rodziny, pokazane okiem towarzyszącej w podróży kamery, zachwyciły wszystkich. – To tylko kwestia podjęcia decyzji i dokonania wyboru. Każdy może wyruszyć w podobną podróż – zapewnił na koniec prezes Mieszko.

 

MiPBP w Raciborzu

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here