Raciborzanie w Pytaniu na śniadanie

0

W znanym programie telewizyjnym  „Pytanie na śniadanie” wystąpią 29 grudnia we wtorek artyści Amatorskiego Teatru „Na Zamku”.

„Klub 50 plus – zawsze w formie!” – to ogólnopolska akcja społeczna skierowana do dojrzałych osób w średnim wieku. Prowadzi ją Mariola Bojarska-Ferenc, pomysłodawczyni akcji, dziennikarka, ekspert z dziedziny fitness i zdrowego stylu życia. W każdy wtorek Mariola Bojarska-Ferenc prezentuje kolejne gorące tematy, spotkania z klubowiczkami, inspirujące, niesamowite historie czy metamorfozy.

 – We wtorek 29 grudnia między 8:00 a 10:55 zapraszamy do oglądania TVP 2. W popularnym magazynie „Pytanie na śniadanie”, w ramach cyklu „Klub 50 plus – zawsze w formie!” wystąpią artyści Amatorskiego Teatru „Na Zamku” – mówi Grażyna Wójcik, dyrektor Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu. Nagranie do programu odbyło się w dawnej siedzibie Piastów 9 grudnia.

– Przypomnijmy, że zamkowi artyści w swoim dorobku mają liczne montaże słowno-muzyczne, widowiska czy spektakle teatralne. W jakiej wystąpili tym razem roli? Do dnia premiery telewizyjnej nie chcemy zdradzać szczegółów. Niech to pozostanie tajemnicą, zapraszamy do oglądania audycji – dodaje dyrektor Grażyna Wójcik. Autorką scenariusza większości przedstawień jest Teresa Okaj, polonistka, instruktorka teatru, kultury żywego słowa i regionalizmu, a o oprawę muzyczną dba Łukasz J. Porwoł – muzyk, autor wielu programów artystycznych wystawianych w regionie.

- reklama -
 
 
 

Źródło: Zamek Piastowski

 

publ. /ma/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here