
24 lutego na ul. Królewskiej trzej sprawcy przed jednym ze sklepów spożywczych pobili poszkodowanych, a następnie skradli im zakupiony w sklepie towar.
– Do zdarzenia doszło 24 lutego na ulicy Królewskiej w Raciborzu w godzinach wieczornych. Z informacji, które pozyskali od poszkodowanych przybyli na miejsce zdarzenia policjanci wynikało, że zostali oni zaatakowani zaraz po wyjściu ze sklepu przez trzech nieznanych im mężczyzn. Osoby te używając siły fizycznej pobiły poszkodowanych, a następnie dokonali kradzieży zakupionych w sklepie artykułów spożywczych. Całkowita wartość strat jest w toku ustalania. Mundurowi po uzyskaniu wstępnych rysopisów trzech sprawców rozboju już w kilka minut po całym zajściu namierzyli i zatrzymali mężczyzn związanych z przestępstwem. Zatrzymani to mieszkańcy Raciborza w wieku 21, 25 i 30 lat. Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu. – informuje raciborska policja.
Za popełnione przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności do 12 lat.
/j/











![Mniej betonu i nowe rośliny w Raciborzu [ZDJĘCIA] zielen raciborz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/zielen-raciborz.jpg)
![„Lato z Biblioteką” trwa. W filiach nie brakuje atrakcji dla najmłodszych [ZDJĘCIA] „Lato z Biblioteką” trwa. W filiach nie brakuje atrakcji dla najmłodszych](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/wakacje-z-biblioteka.jpg)

![Dzieci tworzyły własne piosenki podczas półkolonii w RCK [ZDJĘCIA] [WIDEO] Dzieci tworzyły własne piosenki podczas półkolonii w RCK](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/polkolonie-rck-piosenkobranie.jpg)
![Pan Poeta odwiedził raciborską bibliotekę. Było mnóstwo zabawy i śmiechu [ZDJĘCIA] Pan Poeta odwiedził raciborską bibliotekę. Było mnóstwo zabawy i śmiechu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/pan-poeta-33.jpg)



![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)









