
14 kwietnia otwarcie sklepu Lidl w Raciborzu. Z tej okazji zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania są 3 kosze produktów od Lidla. ROZSTRZYGNIĘTY
Już 14 kwietnia zostanie otwarty sklep Lidl w Raciborzu. Dzień otwarcia to czas wielu atrakcji. Będzie można zrobić zakupy w promocyjnych cenach, wziąć udział w warsztatach kulinarnych oraz wspólnym grillowaniu.
Dla tych, którzy nie mogą się już doczekać przygotowaliśmy konkurs. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – 3 kosze produktów od Lidla. Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie:
Odpowiednie nawilżenie skóry to podstawa pielęgnacji. Profesjonalne kosmetyki od Lidla znajdziesz pod nazwą:
A)Cien
B) Kosmetyczka Lidla
C) Pielęgnacja Lidla
Jakie są Twoje codzienne nawyki pielęgnacyjne twarzy ?
Na odpowiedzi czekamy do 14 kwietnia. Zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomieni drogą mailową. Odpowiedzi można przesyłać na adres [email protected]. W tytule wiadomości proszę wpisać "Lidl", a w treści swoje imię i nazwisko.
Zwycięzcy:
Iwona Sosin, Kamila Mainczyk, Tomasz Szmig

Wizualizacja kosza to zdjęcie poglądowe – paczki, które docierają do zwycięzców mogą wyglądać nieco inaczej, jednak zawsze mają taką samą wartość – 60 zł.
Sponsorem nagród w konkursie jest sklep Lidl:
Regulamin konkursu:
Wygrywa osoba/osoby, która udzieli poprawnej i najciekawszej odpowiedzi. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.
Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.
/ic/




![Ziołowe sekrety w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Ziołowe sekrety w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ziola-biblioteka.jpg)
![Superbohaterowie i emocje, czyli komiksowe ferie w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zimowe-biblioteka-szymon-teluk.jpg)
![Młodzi czytelnicy z Raciborza na spektaklu „Tuwim dla dzieci” [ZDJĘCIA] Młodzi czytelnicy z Raciborza na spektaklu „Tuwim dla dzieci”](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-biblioteka-raciborz.jpg)



![Trwa modernizacja minizoo w Arboretum Bramy Morawskiej [ZDJĘCIA] Trwa modernizacja minizoo w Arboretum Bramy Morawskiej](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/minizoo-raciborz-arboretum-1.jpg)

![Węgiel w roli głównej podczas warsztatów w RCK [ZDJĘCIA] Węgiel w roli głównej podczas warsztatów w RCK](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zimowe-rck-rysunek-25.jpg)

![Seniorzy w centrum uwagi. Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] BIBLIOTEKA NIE oGRANICzA Karwina](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/BIBLIOTEKA-NIE-oGRANICzA-Karwina.jpg)




![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)







