„Ułożeni w czasoprzestrzeni” – lekcja w bibliotece

0

Kilka miesięcy temu grupa raciborskich licealistów założyła własny blog, w którym pokazała, jak w ciekawy i prosty sposób można zaplanować każdy dzień oraz jak kontrolować sporządzony grafik. Zobacz fotogalerię

Obecnie młodzież chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami z młodszymi kolegami, między innymi prowadząc zajęcia w EURECE-Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży.

- reklama -

 

 

W jednym z takich spotkań wzięli udział uczniowie Gimnazjum nr 1, którzy dowiedzieli się, jak efektywnie wykorzystać dzień oraz jak znaleźć czas na najważniejsze obowiązki np. czas na sen, zajęcia szkolne, posiłki a także na hobby. Gimnazjaliści zostali poproszeni o określenie swojego chronotypu (sowa czy skowronek), co również jest pomocne przy planowaniu dnia. Na zakończenie zajęć, „Ułożeni” zachęcili do korzystania z aplikacji Time Tune, która oferuje możliwość zaplanowania swojego dnia krok po kroku.

 

 

„Ułożeni w czasoprzestrzeni” to projekt społeczny realizowany przez uczniów Liceum Ogólnokształcącego nr 1 Raciborzu biorący udział w interdyscyplinarnej olimpiadzie pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej „Zwolnieni z Teorii”.

publ. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here