
Miłośnicy operetki będą mieli okazję wysłuchać artystów scen poznańskich, którzy wystąpią 29 lipca na zamkowym dziedzińcu.
"Operetka na wesoło" – to tytuł kolejnej gali operetkowej, która odbędzie się w piątek 29 lipca o godz. 18.00 na scenie plenerowej na dziedzińcu Zamku Piastowskiego w Raciborzu. Przed publicznością zaprezentują się znani i lubiani artyści scen poznańskich.
- reklama -
Wstęp bezpłatny.

Zamek Piastowski
publ./kp/
- reklama -




![Kawiarenka Seniora: rozmowy o świętach, zdrowiu i codziennych wyzwaniach [ZDJĘCIA] Kawiarenka Seniora: rozmowy o świętach, zdrowiu i codziennych wyzwaniach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/kawiarenka-seniora.jpg)

![Widowisko „nie z tej Ziemi”. Gwiazdka Serc rozbłysnęła po raz 22. [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/gwiazdka-serc.jpg)






![Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu [ZDJĘCIA] Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przedszkole-nr-10.jpg)
![Co czyta młodzież po obu stronach granicy? Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/czy-mlodziez-w-czechach-czyta.jpg)
![Czy artysta ma prawo przekraczać granice? Debata na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/debata-mlodych-stacja-mlodych.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)




