Poszukiwany ENA i 6 listami gończymi zatrzymany

0

34-letni mężczyzna od lat był poszukiwany za liczne oszustwa, wyłudzenia i kradzieże przez Prokuraturę Rejonową w Raciborzu oraz sąd w Rybniku. Został całkowicie zaskoczony i pozbawiony szans na ucieczkę w Czerwionce-Leszczynach.

- reklama -

 

Kryminalni z komisariatu policji w Czerwionce-Leszczynach zatrzymali 34-letniego mężczyznę, poszukiwanego od kilku lat Europejskim Nakazem Aresztowania oraz 6 listami gończymi. Mężczyzna ma na swoim koncie liczne oszustwa, wyłudzenia i kradzieże. Zatrzymany trafił już do aresztu śledczego.

Policjanci z wydziału kryminalnego komisariatu policji w Czerwionce-Leszczynach zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości ustalili, gdzie może przebywać ukrywający się 34-latek. Mężczyzna od kilku lat był poszukiwany za liczne oszustwa, wyłudzenia i kradzieże przez Prokuraturę Rejonową w Raciborzu oraz sąd w Rybniku. Wydano za nim 6 listów gończych i Europejski Nakaz Aresztowania. Kryminalni ustalili adres domu, w którym mógł się ukrywać poszukiwany i wraz z dzielnicowymi przystąpili do działania. Weszli do domu i zatrzymali 34-letniego mieszkańca Czerwionki-Leszczyny, który całkowicie zaskoczony został pozbawiony szans na ucieczkę. Mężczyzna został przewieziony już do aresztu śledczego.

 

 /ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here