Pociąg do podróżowania. Podróżuj, zdobywaj i wygraj

0

13 sierpnia rusza gra terenowa Pociąg do Podróżowania, dzięki której będzie można zwiedzić ciekawe miejsca w województwie śląskim i wygrać atrakcyjne upominki.

- reklama -

Gra terenowa Pociąg do Podróżowania jest zabawą, która ma na celu promocję ciekawych miejsc w województwie śląskim – zarówno tych już popularnych, jak i mniej znanych. Organizatorzy gry z portalu Silesia Info Transport chcą również zachęcić do korzystania z połączeń kolejowych przewoźnika Koleje Śląskie i pokazać, że kolej jest tanim i wygodnym sposobem poruszania się po województwie.

Aby wziął udział w zabawie należy pobrać Kartę Kolekcjonerską i odwiedzić określone strefy, zbierając przy tym pieczątki. Na liście obiektów znajdują się m.in. Zamek Królewski w Będzinie, Radiostacja Gliwice, Zamek w Pszczynie czy Muzeum Śląska Cieszyńskiego. Punkty można zdobyć również w Raciborzu – na Zamku Piastowskim, w muzeum czy baszcie. Każdy, kto zdobędzie określoną liczbę punktów, będzie mógł wziąć udział w losowaniu nagród.

Karta, lista obiektów i regulamin znajdują się na portalu Silesia Info Transport, który jest organizatorem zabawy w ramach projektu „Śląskie. Moje Miejsce”.

 

silesia info tranport pociąg do podróżowania

 

Silesia Info Transport
oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here