Wakacje z kolejką wąskotorową w Rudach

0

W sobotę po raz kolejny na stacji kolei wąskotorowej w Rudach odbędą się gry i zabawy dla całej rodziny.

- reklama -

27 sierpnia o godz. 17:00 Zabytkowa Stacja Kolei Wąskotorowej w Rudach zaprasza opiekunów z dziećmi do wspólnej zabawy. – Zapewniamy zdrową rywalizację i trochę ruchu podczas prostych konkurencji, które nie sprawią trudności dziecku, mamie, tacie, babci, dziadkowi, natomiast na pewno wprawią nas w świetny humor – zachęcają organizatorzy.

O godzinie odbędzie się 17:00 przejazd na trasie Rudy-Stanica-Rudy. Po powrocie do Rud uczestnicy zostaną podzieleni na czteroosobowe zespoły. Każda drużyna otrzyma kartę startową, w której będzie musiała wpisać swoje imiona oraz wiek uczestników niemających jeszcze 15 lat. Następnie zostaną rozegrane zawody w systemie rotacyjnym, tzn. po wykonaniu pierwszego zadania przez każdego członka zespołu drużyna przechodzi do kolejnego punktu kontrolnego zgodnie z kolejnością podaną na karcie.

 

Wśród konkurencji znajdą się: rzut woreczkami do celu, skok w dal z miejsca, balonoskoczki, wyścig rydwanów, slalom, karniaki i przeciąganie liny.

Po wykonaniu wszystkich zadań przez każdą z drużyn nastąpi podsumowanie punktów oraz wyłonienie trzech najlepszych zespołów. Zwycięzcy zostaną udekorowani złotymi, srebrnymi bądź brązowymi medalami z logo kolejki.

Przez cały czas trwania rozgrywek do dyspozycji będzie ognisko (kiełbaski we własnym zakresie). W czasie przerwy mały poczęstunek – soczek, woda i coś słodkiego.

Ceny biletów:
20 zł Osoba dorosła
15 zł Dzieci w wieku od 3 do 18 lat
50 zł Bilet rodzinny (dwie osoby dorosłe, dwoje dzieci lub jedna osoba dorosła i troje dzieci)

 

stacja kolei wąskotorowej w rudach

Zabytkowa Stacja Kolejki Wąskotorowej w Rudach
oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here