II Rafako Półmaraton: Fitness dla każdego

Każdy chętny mieszkaniec Raciborza i okolic mógł wziąć udział w imprezie Fitness dla Zdrowia, która odbyła się w sobotę w ramach II Rafako Półmaratonu Racibórz.

- reklama -

W ramach II Rafako Półmaratonu Racibórz Akademia Fitness zorganizowała imprezę pod nazwą „Fitness dla Zdrowia”. W zajęciach, które odbyły się w ogródku biegacza, mogła wziąć udział każda chętna osoba. Patronat honorowy nad imprezą objął prezydent Raciborza Mirosław Lenk.

 

fitness dla zdrowia ii rafako półmaraton racibórz

Zobacz zdjęcia z II Rafako Półmaraton: Fitness dla każdego

 

Program rozpoczął się od treningu prozdrowotnego, który na celu miał zwiększenie sprawności aparatu ruchowego i równowagi, przyśpieszenie przemiany materii, poprawienie kondycji oraz uelastycznienie mięśni i zmniejszenie ich napięcia. Następnie można było wziąć udział w Trening Metabolicznym, czyli zajęciach o wysokim stopniu intensywności, mających poprawić kondycję, podkręcić metabolizm i przyśpieszyć spalanie tkanki tłuszczowej. Jako ostatnie odbyły się tańce w rytmach Latino Dance. Była również okazja, by porozmawiać z trenerami personalnymi, fizjoterapeutami i dietetykiem.

 

fitness dla zdrowia ii rafako półmaraton racibórz

Zobacz zdjęcia z II Rafako Półmaraton: Fitness dla każdego

 

 

/kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here