
Sklepik ze świeżymi kanapkami własnej produkcji został dziś oficjalnie otwarty. Co jeszcze oferuje Bułka z masłem? Dowiesz się z naszego artykułu.
15 września na ulicy Klasztornej 7 w Raciborzu, otworzony został sklepik ze świeżymi kanapkami własnej produkcji. „Bułka z masłem” oferuje wiele kompozycji kanapek w przystępnych cenach. Ponadto w menu sklepiku znajdą Państwo również hot-dogi, tosty, słodycze, kawę (zarówno z ekspresu, jak i rozpuszczalną), herbatę, cappuccino oraz napoje na zimno.

W imieniu „Bułki z masłem”, serdecznie zapraszamy wszystkich łasuchów na prawdziwą ucztę!
Pamiętajcie, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia!
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 14.00.
/artykuł sponsorowany/






![Skaza z Raciborza na podium Mistrzostw Polski w Artistic Show Dance [ZDJĘCIA] Skaza z Raciborza na podium Mistrzostw Polski Artistic Show Dance](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/zespol-skaza-raciborz.jpg)



![W Raciborzu przybywa zieleni. Wolontariusze posadzili 250 drzew [ZDJĘCIA] W Raciborzu przybywa zieleni. Wolontariusze posadzili 250 drzew](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/Raciborscy-Wolontariusze-Arboretum-drzewa.jpg)



![Fani „Władcy Pierścieni” rywalizowali w konkursie na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/biblioteka-druzyna-pierscienia.jpg)
![Mali Odkrywcy Sztuki z RCK na sportowym treningu [ZDJĘCIA] [WIDEO] Mali Odkrywcy Sztuki z RCK na sportowym treningu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/mali-odkrywcy-sztuki.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)








![Zawodnicy Łamatora z medalami Pucharu Polski Południowej ADCC [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lamator-raciborz.jpg)


Artykuł sponsorowany. Możliwość dodawania komentarzy wyłączona.