W DK Strzecha odbyła się impreza profilaktyczna z policją

0

Raciborscy policjanci w piątkowe popołudnie zorganizowali imprezę profilaktyczną. W jej ramach odbyły się koncerty orkiestr RCK i test na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego, który wygrał Rafał Grzelka.

- reklama -

Wydział Ruchu Drogowego KPP wraz z Raciborskim Centrum Kultury zorganizował imprezę profilaktyczną. Dwa razy wydarzenie zostało odwołane z powodu pogody, w piątek doszło do skutku w Domu Kultury Strzecha. Na początek wystąpiła Smyczkowa Orkiestra RCK. Później odbył się test na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego dotyczący przepisów o ruchu pieszych i rowerzystów, znaków drogowych i sytuacji w ruchu drogowym. Podczas gdy policjanci sprawdzali wypełnione testy, zagrała Młodzieżowa Orkiestra RCK.

 

impreza profilaktyczna policja kpp racibórz rckZobacz zdjęcia z W DK Strzecha odbyła się impreza profilaktyczna z policją

 

Okazało się, że cztery osoby zdobyły taką samą liczbę punktów, konieczna była więc dogrywka – jak najwolniejszy przejazd rowerem na wyznaczonym odcinku. Nagrodę główną, czyli rower górski ufundowany przez Urząd Miasta, powędrował do Rafała Grzelki. Drugie miejsce zajęła Gabriela Krupa, a trzecie Alicja Ploch-Burda. Tuż za podium znalazł się Michał Fiołka.

 

impreza profilaktyczna policja kpp racibórz rck

Zobacz zdjęcia z W DK Strzecha odbyła się impreza profilaktyczna z policją

 

/kp/

- reklama -

Odśwież swoją przestrzeń Więcej artykułów branżowych >>

Ogłoszenia PLUSYdlaBIZNESUWięcej ogłoszeń branżowych >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here