Smart Street Stick na raciborskim zamku

0

Na zamku pojawił się Smart Street Stick, czyli urządzenie, za pomocą którego można naładować telefon, skorzystać z Wi-Fi czy naprawić rower. To pierwsza taka instalacja w Polsce.

- reklama -

Smart Street Stick to słupek multimedialny, który został zaprojektowany specjalnie dla miejsc z ograniczonym dostępem do przyłączy elektrycznych. Zamek Piastowski w Raciborzu jest pierwszym miejscem w Polsce, w którym stanęła instalacja multimedialna Smart Street Stick.

Smart Street Stick jest zarazem power bankiem do ładowania urządzeń mobilnych w technologii bezprzewodowej Qi, najnowszej Quick Charge 3.0 oraz standardowych USB. Całość układu jest ładowana z wykorzystaniem panela fotowoltaicznego i specjalnie dobranych układów elektronicznych z uwzględnieniem pełnej optymalizacji całej instalacji, a przede wszystkim gwarantuje autonomiczność całości instalacji multimedialnej. Innymi dodatkami są Wi-Fi Hot Spot oraz zestaw AUDIO Bluetooth, AUDIO GUIDE.

 

Smart Street Stick zamek piastowski RacibórzZobacz zdjęcia z Smart Street Stick na raciborskim zamku

Dodatkowo słup został wyposażony opcjonalnie w samoobsługową stację naprawy rowerów wraz z kompresorem elektrycznym zasilanym ze Smart Street Sticka i dodatkowym oświetleniem LED podświetlającym stanowisko naprawy oraz bogatym kompletem narzędzi.

– Spotkanie architektury, historii i nowych technologii w żaden sposób nie wnoszą dysonansu, wręcz przeciwnie. Nowa technologia w perfekcyjny sposób uzupełnia przestrzeń zamku i stanowi idealne tło oraz zaspokaja aktualne potrzeby odwiedzających zamek, zarówno młodych, starszych jak i tych aktywnych – mówią twórcy projektu.

 

Smart Street Stick zamek piastowski RacibórzZobacz zdjęcia z Smart Street Stick na raciborskim zamku

 

Zamek Piastowski
oprac. /kp/

- reklama -

Odśwież swoją przestrzeń Więcej artykułów branżowych >>

Ogłoszenia PLUSYdlaBIZNESUWięcej ogłoszeń branżowych >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here