
11 listopada na strzelnicy IPA przy Rafako odbędzie się Strzelecki Turniej Niepodległości pod nazwą „11 strzałów na 11 listopada”.
W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, Miejski Klub Strzelecki LOK w Raciborzu wraz ze Ślaską Grupą Wojewódzką Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji Region IPA Racibórz organizuje Strzelecki Turniej Niepodległości „11 strzałów na 11 listopada”. Impreza ma charakter otwarty, ale ze względu na specyfikę i wielkość obiektu liczba uczestników i widzów jest ograniczona – wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem 602 396 250 do 31 października.
W programie: turniej KBKS, rekreacyjne strzelanie z broni bojowej i czarnoprochowej, konkurs dla dzieci, a także kawa, ciasto i grochówka.


oprac. /kp/




![Styczniowe kolędowanie w raciborskich bibliotekach [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/koledowanie-biblioteka-ostrog-ocice.jpg)
![Raciborska biblioteka rozpoczęła rok koncertem muzyki żydowskiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/zachor-spotkanie-noworoczne.jpg)

![Klub Ojca rozpoczął 2026 rok kreatywnymi zajęciami [ZDJĘCIA] Klub Ojca rozpoczął 2026 rok kreatywnymi zajęciami](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/klub-ojca.jpg)






![Przedszkolaki zaśpiewały kolędy w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Przedszkolaki zaśpiewały kolędy w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przeglad-koled.jpg)

![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)







