
Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 i Przedszkola nr 15 razem przygotowały zdrowe śniadanie. Tym samym przyłączyły się do bicia rekordu Guinessa.
8 listopada klasy trzecie ze Szkoły Podstawowej nr 8 wspólnie z dziećmi i wychowawcami z Przedszkola nr 15 przygotowały zdrowie śniadanie. Przyłączyły się tym samym do bicia rekordu Guinessa w Ogólnopolskim Programie Śniadaniowym, podsumowującego akcję „Śniadanie danie moc”. Przez cały rok dzieci poznawały zasady zdrowego żywienia oraz dowiadywały się, dlaczego śniadanie to najważniejszy posiłek dnia.

Zobacz zdjęcia z SP4: Uczniowie przygotowali zdrowe śniadanie
oprac. /kp/





![Raciborskie Dni Urody odbyły się po raz dziesiąty [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/Raciborskie-Dni-Urody.jpg)
![Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem [ZDJĘCIA] Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/marcin-szewczyk-pszow-biblioteka-raciborz.jpg)





![I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/polonistyczny-olimp-48-218x150.jpg)


![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)









![I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/polonistyczny-olimp-48-100x70.jpg)


