Piosenka o książce, czyli rzecz o nietypowej promocji

0

Muzycy Wojciech Michalski i Zbigniew Stefański oraz pisarka Agata Szmigrodzka przedstawili w bibliotece widowisko inspirowane książką „Trocek Pocieszka” pod nazwą „Nie dam uciec szczęściu”.

- reklama -

biblioteka koncert trocek pocieszka agata szmigrodzkaZobacz zdjęcia z Piosenka o książce, czyli rzecz o nietypowej promocji

 

W raciborskiej bibliotece odbył się nietypowy koncert. Jego główną bohaterką była książka „Trocek Pocieszka, czyli o smoku, co zmarłym lepił buty”, która była czytana przez jej autorkę, Agatę Szmigrodzką. Towarzyszyli jej Wojciech Michalski, lider popowo-rockowego zespołu Mejkap i Zbigniew Stefański z zespołu Bez Jacka z kręgu poezji śpiewanej. W tle prezentowane były ilustracje dziewiętnastoletniego Mateusza Gałeckiego.

Małgorzata Szczygielska, dyrektor MiPBP, ma nadzieję, że bohaterowie wczorajszego wieczoru odwiedzą jeszcze raciborską bibliotekę na wiosnę, prezentując swój nowy program o „późnej, ale nie spóźnionej miłości”. – Tymczasem zapraszamy do biblioteki, gdzie można wypożyczyć książki Agaty Szmigrodzkiej oraz płytę Wojciecha Michalskiego – dodaje.
 

biblioteka koncert trocek pocieszka agata szmigrodzka

 

biblioteka koncert trocek pocieszka agata szmigrodzka
Zobacz zdjęcia z Piosenka o książce, czyli rzecz o nietypowej promocji

 

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here