Rafako zagra z WOŚP

Po raz kolejny RAFAKO S.A. przyłączyło się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ramach akcji wylicytować można pięć kalendarzy na rok 2017 z Mistrzynią Europy w triathlonie na dystansie długim, sponsorowaną przez raciborską Spółkę, Ewą Bugdoł.

- reklama -

 

RAFAKO S.A. jest firmą, która od wielu lat gra wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.  W tym roku, raciborska Spółka na swojej aukcji wystawiła pięć kalendarzy z Ewą Bugdoł, którą wspiera od wielu lat. Do kalendarza dołączona jest także karta zawodniczki z jej autografem oraz najważniejszymi osiągnięciami.

Ewa Bugdoł, to pochodząca z Rud nieopodal Raciborza, utytułowana polska triathlonistka. Zawodniczka WLKS Kmicic Częstochowa, tylko w zeszłym roku zdobyła ósme Mistrzostwo Polski w triathlonie na dystansie długim oraz niezwykle prestiżowe Mistrzostwo Europy, wywalczone w trakcie jednej z największych imprez triathlonowych w Europie – Enea Challenge Poznań.

Cena wywoławcza każdego kalendarza wynosi 10 zł. Wszystkie aukcje charytatywne wystawione przez raciborską Spółkę dostępne są na portalu Allegro.pl. Licytacje potrwają do 19-23 stycznia. Całkowity dochód ze sprzedaży przedmiotów przekazany zostanie Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

 

oprc. /mh/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here