„Grecki raj” ponownie na zamku

program rozrywkowy grecki raj teatr amatorski na zamku

Zainteresowanie widowiskiem „Grecki raj” przeszło najśmielsze oczekiwania, dlatego Teatr Amatorski Na Zamku zaprezentuje je ponownie.

Widowisko z cyklu „Biesiadą przez świat” w wykonaniu Teatru Amatorskiego Na Zamku zgromadziło ogromną widownię. 20 stycznia o godz. 18:00 na Zamku Piastowskim „Grecki raj” zostanie przedstawiony ponownie. Wstęp wolny.

- reklama -

– Na to niezwykłe, pełne humoru i dobrej zabawy popołudniowe piątkowe spotkanie zapraszamy w sposób szczególny babcie i dziadków z okazji ich święta, mieszkańców powiatu oraz wszystkich zainteresowanych – zachęca Grażyna Wójcik, dyrektor Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

Ze względu na duże zainteresowanie występami Teatru Amatorskiego Na Zamku i ograniczoną liczbę miejsc zamek proponuje nieodpłatne wejściówki, które będzie można odbierać od poniedziałku 16 stycznia od godz. 9:00 w Punkcie Informacji Turystycznej przy ul. Zamkowej 2. Jedna osoba może maksymalnie otrzymać cztery wejściówki.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here