Sędziowie z Raciborza najlepsi na Śląsku [ZDJĘCIA]

XXIII halowe mistrzostwa slaska sedziow pilki noznej myslowice kolegium sedziow raciborz
KS Racibórz na XXIII Halowych Mistrzostwach Śląska Sędziów Piłki Nożnej.

W finale Halowych Mistrzostw Śląska Sędziów Piłki Nożnej raciborzanie bez większych problemów pokonali Bytom.

W niedzielę w Mysłowicach odbyły się XXIII Halowe Mistrzostwa Śląska Sędziów Piłki Nożnej im. Edwarda Konopki. Jak co roku wzięło w nich udział Kolegium Sędziów Racibórz. Podopieczni Grzegorza Piwowarczyka rozpoczęli turniej od przegranej 1:2 z Bytomiem, potem zremisowali z Lublińcem 2:2. W trzecim meczu rozbili Żywiec 6:0 i awansowali z drugiego miejsca do ćwierćfinału. Tam zmierzyli się z Zabrzem, które było uważane za faworyta. Raciborscy arbitrzy wygrali jednak 3:0. W półfinale prowadzili ze Skoczowem, lecz niecałą minutę przed końcem meczu stracili gola i spotkanie zakończyło się rzutami karnymi. Tam lepszy okazał się Racibórz. Finał to dominacja raciborzan, którzy zwyciężyli 4:1 po bramkach Piotra Jeziorskiego, Tomasza Sobeczko, Roberta Wali i Grzegorza Wojdy. W dobrej formie było również grający na bramce Marcin Bednarz, który sześć minut przed ostatnim gwizdkiem obronił rzut karny. Było to pierwsze w historii turnieju zwycięstwo Kolegium Sędziów Racibórz.

- reklama -

W meczu o trzecie miejsce Katowice pokonały Skoczów 3:0. Najlepszy strzelcem okazał się zawodnik KS Racibórz Piotr Jeziorski (cztery gole), a najlepszym zawodnikiem Tomasz Sobeczko, również arbiter Podokręgu Racibórz. Najlepszym bramkarzem wybrano Wojciecha Zarzyckiego z Bytomia.

Skład KS Racibórz: Marcin Bednarz, Oliwer Huptaś, Piotr Jeziorski, Kamil Laska, Mirosław Niedziela, Piotr Poznański, Tomasz Sobeczko, Robert Wala, Stanisław Wieczorek, Grzegorz Wojda.

fot. slzpn.katowice.pl
oprac. /kp/

fot. slzpn.katowice.pl

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here