Wygraj wejściówki na najnowszy spektakl Kabaretu Młodych Panów

Wielokrotnie nagradzany, pochodzący z Rybnika Kabaret Młodych Panów rozbawi raciborską publiczność spektaklem „Bogowie”. Dla naszych czytelników, po raz drugi, mamy do rozdania wejściówki na wydarzenie. 

- reklama -

Młodzi Panowie 22 i 23 lutego 2017 roku wystąpią na deskach Raciborskiego Centrum Kultury. Przed publicznością zaprezentują swój najnowszy spektakl „Bogowie”. Więcej o wydarzeniu przeczytasz tutaj.

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy KONKURS!

Mamy do rozdania dwa podwójne zaproszenia na spektakl 23 lutego 2017 o godzinie 17:30. Aby wygrać należy podać tytuł ostatniej płyty, na której zebrano dorobek artystyczny Kabaretu Młodych Panów. Odpowiedź należy wysłać do soboty 4 lutego do godziny 12.00 na adres: [email protected] Wiadomość należy zatytułować: Kabaret 2.

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które jako pierwsze udzielą prawidłowej odpowiedzi. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową z zachowaniem wskazanego terminu oraz sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu poinformowany zostanie o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w dniu premiery w kasie biletowej Raciborskiego Centrum Kultury w Raciborzu po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą  o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

/mh/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here