HLPN: W hicie pierwszej ligi lepszy PRD Kuhn [ZDJĘCIA]

halowa liga pilki noznej raciborz

Ciekawie zapowiada się końcówka rozgrywek I ligi. Szansę na mistrzostwo mają trzy drużyny.

W niedzielę w Halowej Lidze Piłki Nożnej najwięcej emocji dostarczył mecz pomiędzy drugim w tabeli Limfo-Med a czwartym PRD Kuhn. Do przerwy po bramce Bartłomieja Sochy prowadziła drużyna PRD Kuhn, później Socha dołożył drugie trafienie. Gola kontaktowego zdobył Tomasz Sobeczko, jednak po chwili było już 3:1. Zespół Limfo-Med walczył dalej, co dało efekt w postaci bramki Bartosza Winklera na minutę przed końcem spotkania, a zespół wycofał bramkarza. Tuż po tej decyzji padł gol na 4:2, przez co na niewiele się zdało trafienie Romana Kowalczyka kilka sekund przed ostatnią syreną. W tabeli prowadzi Galactikos z 21 punktami, Limfo-Med i PRD Kuhn mają po 18 punktów.

W innym meczu pierwszej ligi Cukiernia Gianni pokonała Feniksa 6:3, a szczebel niżej Stolarnia Lazar wygrała z HKS-em Błażejowice 6:4.

I liga

Feniks – Cukiernia Gianni 3:6 (1:4)
Bramki: Kamil Koczor 2, Michał Koczor – Michał Joszko 2, Tomasz Czerny, Mateusz Kocot, Wojciech Grabiniok, Patryk Baka (sam.)
Zawodnik meczu: Kamil Koczor (Feniks)

Limfo-Med – PRD Kuhn 3:4 (0:1)
Bramki: Roman Kowalczyk, Tomasz Sobeczko, Bartosz Winkler – Bartłomiej Socha 3, Marcin Pawłowski
Żółte kartki: Mateusz Kuhn, Wojciech Matuszek (PRD Kuhn)
Zawodnik meczu: Marcin Pawłowski (PRD Kuhn)

II liga grupa C

Stolarnia Lazar – HKS Błażejowice 6:4 (2:2)
Bramki: Grzegorz Wicha 4, Mateusz Janik, Patryk Gurk – Paweł Szulc 2, Mateusz Mikulski, Patryk Borzucki
Zawodnik meczu: Grzegorz Wicha (Stolarnia Lazar)