Dzienne Archiwum: 19 lutego 2017
Zmarł Edward Zychma – pedagog, wieloletni dyrektor Zakładu Poprawczego w Raciborzu
Pasjonat sportu, działacz społeczny, nauczyciel i wychowawca - pozostanie w pamięci wielu pokoleń wychowanków.
Edward Zychma znany był jako aktywny działacz społeczny, przez wiele lat był radnym...
Teatr Amatorski Na Zamku zaprosił na lwowską domówkę [ZDJĘCIA]
"Lwowska domówka" – taki tytuł nosi kolejny program rozrywkowy, jaki przedstawił Teatr Amatorski Na Zamku.
W niedzielne popołudnie na Zamku Piastowskim można było wziąć udział...
GCK w Nędzy zaprasza na Dzień Kobiet
Warsztaty Digital Storytelling i zajęcia fitness dance – tak zapowiada się Dzień Kobiet w Nędzy.
11 marca w Gminnym Centrum Kultury w Nędzy odbędzie się...
Racibórz: Podzielono pieniądze na sport i turystykę
Prezydent Miasta Racibórz rozstrzygnął konkurs na realizację zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej i turystyki. Sprawdź, kto otrzymał dotację.
Prezydent Miasta Racibórz rozstrzygnął konkurs na...
„Lion. Droga do domu” w Klubie Konesera
Pięcioletni chłopiec gubi się na ulicach Kalkuty. 25 lat później wyrusza na poszukiwanie utraconego domu i rodziny. Film "Lion. Droga do domu" będzie można...




![Raciborska biblioteka uhonorowała najbardziej aktywnych czytelników i rodziców [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/czytelnik-roku.jpg)

![Racibórz znów pokazał wielkie serce. 34. Finał WOŚP [ZDJĘCIA] Racibórz znów pokazał wielkie serce. 34. Finał WOŚP](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/wielka-orkiestra-swiatecznej-pomocy-wosp-2026-raciborz.jpg)
![Historia Śląska zapisana w losach jednej rodziny. Spotkanie z Łukaszem Schubertem w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Historia Śląska zapisana w losach jednej rodziny. Spotkanie z Łukaszem Schubertem w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/Lukasz-Schubert.jpg)




![Jak zachęcić dzieci do czytania? Bibliotekarze z Raciborza i Karwiny o promocji czytelnictwa [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/biblioteka-karwina.jpg)

![Sąd Rejonowy w Raciborzu wśród liderów edukacji prawnej w Polsce [ZDJĘCIA] Sąd Rejonowy w Raciborzu wśród liderów edukacji prawnej w Polsce](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/sad-rejonowy-raciborz-marzena-korzonek.jpg)


![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)

![Teatr Amatorski Na Zamku zaprosił na lwowską domówkę [ZDJĘCIA] lwowska domowka teatr amatorski na zamku raciborz (22)](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2017/02/lwowska-domowka-teatr-amatorski-na-zamku-raciborz-22-324x235c.jpg)









