GCK w Nędzy zaprasza na Dzień Kobiet

Warsztaty Digital Storytelling i zajęcia fitness dance – tak zapowiada się Dzień Kobiet w Nędzy.

11 marca w Gminnym Centrum Kultury w Nędzy odbędzie się spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Będzie to wstęp do projektu „Digital Storytelling”, który będą prowadzić Beata Matuszek i Agnieszka Pytlik. – Będzie poczęstunek i coś więcej niż makijaże i sukienki, choć to bardzo istotny element we wzmacnianiu poczucia kobiecości – zapowiadają organizatorzy.

Zaproszone są wszystkie panie – takie, w których drzemie artystyczna dusza i takie, które chcą coś opowiedzieć lub posłuchać. Podczas warsztatów będzie można również poznać tajniki technicznych aspektów tworzenia różnych form multimedialnych: od doboru sprzętu, przez jego używanie aż po oprogramowanie do postprodukcji i montażu, przygotowywanie materiałów graficznych.

- reklama -

W ramach projektu odbędzie się kilka spotkań. – Zależy nam przede wszystkim na spotkaniu i przedstawieniu naszego pomysłu, być może już w ten dzień stworzymy wspólnie jakąś niepowtarzalną historię – mówi Kamila Besz z GCK.

Beata Matuszek tłumaczy, że każda z kobiet ma swoją wyjątkową opowieść, a dzielenie się osobistymi historiami ma niesamowitą, terapeutyczną moc – stąd pomysł na warsztaty. – Opowieści pozwalają nam lepiej zrozumieć nie tylko innych, ale przede wszystkim siebie. Warsztaty digital storytelling to chwila na wgląd w siebie i twórczą pracę nad multimedialną opowieścią, wykorzystującą obrazy, filmy i dźwięk – uważa. I dodaje, że obecnie każdy może stworzyć film, fotokast czy reportaż multimedialny.

Po spotkaniu i krótkiej przerwie zaplanowany jest lekki, energetyczny trening fitness. Szczegóły na plakacie poniżej oraz pod numerem 32 410 47 70.

dzien kobiet nedza

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here