
17 marca odbędzie się koncert charytatywny dla Stowarzyszenia Spektrum, który zorganizuje Przedszkole nr 24.
17 marca o godz. 16:00 w Raciborskim Centrum Kultury odbędzie się koncert charytatywny dla raciborskiego Stowarzyszenia Spektrum, który zorganizuje Przedszkole nr 24.
W programie przedstawienie muzyczne „Calineczka” w wykonaniu dzieci Przedszkola nr 24, występy artystyczne dzieci z przedszkoli nr 14, 15 i 17, przedstawienie „Alicja w Krainie Czarów” w wykonaniu wychowanków MDK w Raciborzu i pokaz tańca towarzyskiego. Odbędzie się też spektakl Teatru Cieni w wykonaniu absolwentów Gimnazjum nr 2 w Raciborzu i występ Mażoretek. Na dzieci będzie czekał kreatywny kącik z Dr Clownem i zabawy z Myszką Miki. Gościem specjalnym będzie Marzena Korzonek.
– Na koncert dla Spektrum wszystkich zapraszamy i prośbę ogromną przy tym do Was mamy – aby wchodząc grosik wrzucić, również coś pysznego kupić, dzieciom uśmiech podarować i radości nie żałować – proszą organizatorzy.

fot. Facebook Stowarzyszenie Spektrum w Raciborzu
oprac. /kp/





![O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach [ZDJĘCIA] O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/Azja-Joanna-Lyko-Dominik.jpg)
![Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim [ZDJĘCIA] Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/zamek-piastowski-ferie-zimowe-cioca-od-klockow.jpg)







![Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury [ZDJĘCIA] Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-rck-taniec.jpg)
![Komiksowe ferie w raciborskiej bibliotece. Pierwszy tydzień pełen przygód [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/biblioteka-ferie-zimowe.jpg)



![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

