Gratka dla wędkarzy. III Targi Wędkarstwa w Nędzy [ZDJĘCIA]

Nędza targi

Na tegorocznych targach w Nędzy nie brakowało ciekawostek i nowego sprzętu dla wędkarzy, np. przenośne-walizkowe solary.

– Minęły już czasy kiedy wędkarz zabierał nad wodę robaki i kawałek chleba. Dziś w tym sporcie panują trendy, które można śledzić właśnie na tego typu targach – mówi Janusz Cieślikowski ze Stowarzyszenia Wędkarstwa Sportowego „Babiczok”, które już po raz trzeci zorganizowało w Nędzy targi dla wędkarzy. – Po każdej edycji staramy się wyeliminować słabe ogniwa i realizować nowe pomysły – mówią wędkarze.

- reklama -

Podobnie jak w poprzednich latach wystawcy kusili zwiedzających swoim bogatym asortymentem i naprawdę było w czym wybierać. – Przemysł wędkarski prześciga się w pomysłach. Już nie chodzi tylko o to jak i czym złowić swoją rybę życia, ale też, by wędkarz jadąc na ryby miał na łowisku komfort i mógł skupić się na swojej pasji. Po to organizowane są tego typu wydarzenia, by można było śledzić aktualne trendy i kupić w rozsądnej cenie towar z wyższej półki – tłumaczy Janusz Cieślikowski.

W tym roku nie brakowało również ciekawostek i nowego sprzętu dla wędkarzy. Jedna z firm zaprezentowała przenośne-walizkowe solary. W wydarzeniu wziął udział Jan Zawada – legenda polskiego wędkarstwa karpiowego, który zdradzał tajniki swojej pasji. Nie zabrakło też ciekawych prezentacji. – Bardzo nas cieszy, że nasze targi zaczynają przyciągać nie tylko wędkarzy, ale i całe rodziny! – mówią organizatorzy.

Posiłki przygotowały panie ze Stowarzyszenia Kobiet Aktywnych.

Fot. UG Nędza

oprac. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here