Rozmowy Strefy na 800 lat. Wywiad z Adrianem Szczypińskim

adrian szczypinski klub strefa

„Mój Racibórz. Rozmowy Strefy na 800 lat” to cykl wywiadów przeprowadzanych przez młodzież z klubu Strefa. Bohaterem trzeciego odcinka jest Adrian Szczypiński.

Młodzież biorąca udział w zajęciach dziennikarskich w klubie dla młodzieży Strefa kontynuuje cykl wywiadów z okazji 800-lecia praw miejskich Raciborza. Młodzi dziennikarze rozmawiają z raciborzanami z urodzenia lub wyboru. Przeprowadzili już wywiady z Dariuszem Bielem i Kamilą Besz. Teraz na ich pytania odpowiedział Adrian Szczypiński, dokumentalista, filmowiec, pasjonatem lokalnej historii.

- reklama -

oprac. /kp/

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Panie Adrianie .Czy jest Pan zwolennikiem wycinek drzew i krzewów? Najpierw Pan mówi że o zamku nie wiedział bo był zarośnięty (podczas gdy zamki i dworki zawsze były w ogrodach i w otoczeniu dużej ilości drzew i krzewów. Równocześnie za chwile Pan mówi że pamięta Pan zamek jako ruina czyli jednak drzewa nie były dla Pana przeszkodą aby wiedzieć o istnieniu zamku.Podobnie to o Odrze i krzaczorach ..Czy jest Pan zwolennikiem miasta bez drzew i krzewów? Bo tak rozumiem z tego co Pan mówił? Zgadzam się z Panem na temat Psinki że byłaby urozmaiceniem monotonnego krajobrazu.Zapomniał Pan jednak że nad Psinką rosły drzewa i krzewy krzaczory czy też by je Pan chciał wyciać ?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here