
W magiczny świat Alicji widzów przeniosą młodzi artyści z Artystycznej Szkoły Podstawowej im. P.J. Vejvanovskiego w Hlučínie.
Balet „Alicja w Krainie Czarów”, na podstawie znanej i lubianej na całym świecie książki angielskiego wykładowcy matematyki Charlesa Lutwidge’a Dodgsona (pseudonim Lewis Carroll), wystawiony zostanie 23 kwietnia w RCK RDK przy ul. Chopina 21. Spektakl młodych wykonawców z Artystycznej Szkoły Podstawowej im. P.J. Vejvanovskiego w Hlučínie to świetna propozycja spędzenia wolnego czasu dla całej rodziny.
Początek magicznego widowiska zaplanowano na godz. 16:00. Bilety, w cenie 8 zł, nabyć można w kasach RCK lub na stronie internetowej raciborskiego centrum. Honorowane są również raciborskie karty SENIOR 60+ i RODZINA+.
/k/






![Biblioteczne kluby zakończyły sezon. Czerwiec pełen spotkań i kreatywnych zajęć [ZDJĘCIA] Biblioteczne kluby zakończyły sezon. Czerwiec pełen spotkań i kreatywnych zajęć](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/biblioteka-kluby.jpg)
![XXVII Pływadła w Raciborzu w ramach Festiwalu Górnej Odry [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/plywadla-2026-60.jpg)




![Wakacyjne podróże po literaturze rozpoczęte od detektywistycznych zagadek [ZDJĘCIA] Wakacyjne podróże po literaturze rozpoczęte od detektywistycznych zagadek](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/lato-z-biblioteka-14.jpg)






![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)





