Tancerze Rewii w wyższej klasie tanecznej [ZDJĘCIA]

Para Dawid Bogdziewicz i Magda Jureczko zajęła  drugie miejsce w tańcach standardowych podczas turnieju w Kórniku, awansując tym samym do klasy tanecznej D w stylu standardowym.

W minioną niedzielę w Kórnika koło Poznania odbył się VII Ogólnopolski Turnieju Tańca Towarzyskiego Biała Dama 2017 – Puchar Klas F, E, D organizowany przez Klub Tańca Finezja z Poznania. Wzięła w nim udział para KTT Rewia, Dawid Bogdziewicz i Magda Jureczko, która wywalczyła drugie miejsce w tańcach standardowych w klasie tanecznej E. W związku z tym, że Puchar Klas należy obok Pucharu Wieczystego do tzw. turniejów klasyfikacyjnych, raciborska para została przekwalifikowana do wyższej klasy tanecznej D w stylu standardowym.

W następnym bloku turnieju w tańcach latynoamerykańskich klasy D para została sklasyfikowana na 21. miejscu wśród 42 par. – A nie było lekko, zważywszy na wypadki raciborzan – relacjonuje Młodzieżowy Dom Kultury i dziękuje Radzie Rodziców oraz dyrektor MDK za wsparcie i umożliwianie organizowania owocnych warsztatów tanecznych.

- reklama -

Nauczycielem pary jest Wioletta Cabaj.

fot. MDK
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here